botoks

Dzisiejsze czasy są charakterystyczne dla pięknego wyglądu. Okładki magazynów i czasopism są pełne wyidealizowanych zdjęć modelek, przez co ludzie podążają za pięknym wyglądem.

Świat jakby oszalał na punkcie pięknego i młodego wyglądu. Dlatego w tym celu zarówno kobiety jak i mężczyźni coraz częściej dbają o swój wygląd stosując nawet inwazyjne metody, takie jak botoks czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Istnieje wiele sposobów na utrzymanie pięknego wyglądu. Do najbardziej naturalnych należą: dbanie o jakość swojej skóry od środka poprzez uważanie na to co się je i uprawianie sportu. Jednak przynoszą one mniej spektakularne efekty jak np. wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Jednym z takich inwazyjnych zabiegów, po którym klienci mogą zobaczyć różnicę od razu jest botoks. Wypełnianie zmarszczek botoksem sprawia, że zmarszczki stają się wygładzone, zmniejszone, a skóra staje się napięta i elastyczna. Efekt jest zauważalny już po pierwszym zabiegu. Dlatego ten rodzaj zabiegu jest tak lubiany i popularny wśród kobiet.

Botoks na zmarszczki to jedna z najbardziej popularnych metod redukujących zmarszczki. Innym sposobem na otrzymanie młodzieńczego wyglądu skóry jest kwas hialuronowy na zmarszczki. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest mniej inwazyjnym sposobem, ponieważ kwas hialuronowy występuje w skórze naturalnie. Dlatego podanie go dodatkowo do skóry nie działa jak szok, tak jak w przypadku botoksu.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym sprawia, że skóra staje się bardzo nawilżona, wygładzona, elastyczna, napięta, lśniąca, czyli wygląda po prostu młodziej. Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym skóry jest w pełni bezpiecznie, ponieważ kwas hialuronowy to preparat syntetyczny, przez co nie ma obawy przed wystąpieniem alergii w organizmie. Minusem natomiast jest to, że efekt utrzymuje się tylko do roku. Po tym czasie cała substancja zostaje wchłonięta i zabieg należy powtórzyć dla podtrzymania efektu pięknej i młodej skóry.

Co daje wypełnianie bruzd nosowo wargowych kwasem hialuronowym?

Niestety po 20 roku życia skóra traci włókna elastynowe w swoim składzie, przez co z roku na rok można zaobserwować coraz większe zmarszczki. Jedną z większych zmarszczek, na które skarżą się kobiety to bruzda nosowo-wargowa, której ciężko pozbyć się domowymi sposobami. Dlatego jest to jedna z najczęściej ostrzykiwanych zmarszczek kwasem hialuronowym. W efekcie czego zmarszczka zostaje wypełniona i staje się mniej widoczna.

Wraz z wiekiem pojawiają się pod oczami worki, sińce, zmarszczki. Powstaje tzw. dolina łez, która nadaje twarzy brzydkiego i smutnego wyglądu. Aby zlikwidować ten efekt stosuje się wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym, przez co worki zmniejszają się a sińce stają się mniej widoczne. Także widać poprawę w zmniejszeniu się zmarszczek. Delikatna skóra pod oczami staje się ładniejsza.

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym to jedna z najszybszych i najmniej inwazyjnych sposobów na otrzymanie zdrowego wyglądu skóry. Jednak trzeba pamiętać o tym aby wybrać się do doświadczonej i kompetentnej osoby, którą będzie dermatolog, ponieważ wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym przez nieprofesjonalną osobę może zakończyć się problemami zdrowotnymi.

Ostrzykiwanie skóry kwasem hialuronowym
4.8 (95%) 4 votes

Sprawdź również inne wpisy: